O nás

Společnost SAELA s.r.o. je tradičním výrobcem přírodní kosmetiky a ekologicky šetrné bytové chemie vysoké kvality. S našimi výrobky se můžete setkat například v relaxačních a lázeňských centrech, zdravotnických zařízeních, masážních salonech nebo domácnostech. Mezi nejznámější produkty patří přírodní kosmetika značky Betys,  masážní oleje Tomfit a Originální pivní kosmetika. Společnost SAELA s.r.o. klade důraz na ochranu životního prostředí a je vyráběna převážně ze surovin rostlinného původu.Výroba těchto prostředků již pro nás není žádným problémem, kvalitou dosahuje nejvyšších možných hodnot a lze ji srovnávat s celosvětově uznávanými značkami v oblasti výroby kosmetiky a čistících prostředků.

Společnost SAELA s.r.o. má mnoho spokojených zákazníků, kteří jistě potvrdí kvalitu a spolehlivost této značky. Naše kladné reference se týkají těch nejnáročnějších spotřebitelů, jako jsou profesionální masérské a kosmetické salóny, relaxační a lázeňská centra či v neposlední řadě samotné ženy, které tyto výrobky většinou denně používají. Všichni tito zákazníci se již od roku 1999 spoléhají na naše produkty a služby, pozitivní ohlasy nás neustále vedou vpřed při zdokonalování a vylepšování našich výrobních postupů a složení výrobků.

Služby

Našim zákazníkům nabízíme spolupráci spočívající v zakázkové výrobě kosmetických a drogistických výrobků pod jejich vlastní privátní značkou. Mezi naše stálé zákazníky patří nejenom společnosti nabízející přírodní kosmetiku, ale také i hotely a wellness centra, které nabízí svým hostům kosmetické výrobky s vlastní etiketou. Významnou část našich odběratelů tvoří také společnosti specializující se na bytovou chemii. Specializací společnosti Saela s.r.o. je výroba kosmetiky založené na přírodní bázi, jejíž výrazný podíl tvoří Originální Pivní kosmetika. Výrobky bytové chemie však představují také velkou část výroby a jejich portfolio je široké. Pro bližší informace nás neváhejte kontakt. Významní odběratelé

Výroba pivní kosmetiky s vlastní etiketou „PIKARD“

Výroba pivní kosmetiky s vlastní etiketou „Chodovar – pravé pivní lázně“

Fotogalerie

Sídlo firmy

Expedice a uskladnění výrobků

Litovelský Otvírák 2010

Český pivní festival