Kosmetika

Bohatou nabídku naleznete v oblasti kosmetických výrobků určených především k masážím , regeneraci a odpočinku organismu. V nabídce pro Vás máme připraveny masážní oleje a emulze na bázi rostlinné i parafínové značky TOMFIT. Dále mezi našimi výrobky naleznete parafínové zábaly značky, tělovou kosmetiku značky BETYS a přírodní kosmetická mýdla. Samostatnou kategorií jsou výrobky Originální pivní kosmetiky. Jedná se o například o pivní šampóny, pěny, olejové lázně, tekutá mýdla a další výrobky s vysokým obsahem piva.

Masážní emulze

Masáž má pozitivní účinky nejen na naše tělo, ale také kladně ovlivňuje naši psychickou stránku. Emulze jsou nejvhodnějším prostředkem pro provádění kvalitních masáží, mají správnou klouzavost a příliš se nevsakují. Masáž je tak velice příjemná.

Tělová kosmetika

S kosmetikou Betys se budete cítit svěže i během náročného dne. Čistící, tělové a ochranné přípravky jsou vyráběny s příměsí různých bylin jako je měsíček, mentol či obilné klíčky. K dostání jsou jak parfémované tak i neparfémované krémy a emulze.

Parafíny

Parafín je moderním prostředkem v rehabilitaci a kosmetice, má zdravotní i estetické účinky na naše tělo. Má výborné termické vlastnosti, díky kterým po použití obkladu či lázně prohřívá podkoží, uvolňuje svaly a otevírá póry.

Masážní oleje

Masáž je vynikající způsob jak správně regenerovat tělo nejen po výkonu. K provedení kvalitní masáže je zapotřebí správných prostředků. Oleje jsou vhodné pro všechny druhy masáží a navíc obsahují vonné látky, které se využívají pro aromaterapii.

Pivní kosmetika

Pivní kosmetika je založená na vyhlášené kvalitě českého piva a české pivo patří k těm nejlepším pivům na světě. Pivo nejen že je oblíbeným nápojem takřka na celém světě, ale také obsahuje spoustu zdraví prospěšných látek.

E-shop

Více v našem e-shopu